Der Baum 29.11.85

Kunstenaar: Armando
Jaar: 1985
Techniek: Olieverf op doek
Afmeting: 70 x 50 cm
Oplage:  1
Prijs:  op aanvraag

 

Categorie: Tag:

Beschrijving

Der Baum 29.11.85

Het werk van Armando omvat series van monumentale schilderijen. Het werk is pasteus en doorwerkt in zwart en wit. Soms heeft werk hier en daar sporen van kleur, subtiele poëtische tekeningen en ook grafiek wordt er in verwerkt.

Fascinatie & werken

Zijn fascinatie voor geweld en kwaad bepaalt zijn werk van het begin af aan. Hij is oprecht verbaasd over de verraderlijke schoonheid van dit geweld. Zo werkt Armando zijn thematiek op unieke wijze uit. Gedreven door het verlangen naar inzicht in het kwaad. Hij zoekt beheersing van de technieken om zijn thematiek vorm te geven in elke discipline die hij beoefent. Hierdoor verkent hij de mogelijkheden van ieder medium tot het uiterste.

De 80-er jaren

Vanaf 1989 ontstaan er sculpturen die door oerkrachten direct uit de natuur lijken gevormd te zijn. Hij gebruikt onderwerpen als een fahne, schaal, kelk, wielen, ladders en oerdieren. Deze onderwerpen benadrukten vernietiging en vergane zaken voor Armando.


Over Armando:

  • Bijnaam: Armando
  • Geboren: 18 september 1929- 2018
  • Geboorteland: Nederland
  • Beroep(en): kunstschilder, beeldhouwer, dichter, schrijver, violist

 

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Uw telefoonnr.

Onderwerp

Uw bericht